ca-pub-9170741584833400

İletişim

Kapıda Ödeme Yoktur !!!   Elden Satış Yoktur !!!   Likit veya Elektronik Sigara Pili hediye Edilmez !!!   İndirim Yoktur !!!  Site Stokları Günceldir !!! Sadece Havale ve EFT ile Ödemeli Ürün satışımız vardır. Ürünlerin hepsi %100 Orjinaldir ve orjinallik konusunda sorgusuz iade garantisi kapsamındadır. Kargo İstanbul Avrupa yakasından YURTİÇİ KARGO gönderilir.  

İletişime geçmeden önce lütfen her ilan resminin alt kısmında yer alan açıklama ve yorum sekmesi yanındaki hızlı bilgi kısmını okuyunuz pratik ve anlaşılır şekilde en çok sorulan soruların cevaplarını Hızlı bilgi sekmesi altında derledik size daha hızlı hizmet verebilmek adına öncelikli olarak okuduktan sonra harici durumlar için iletişime geçerseniz siz ve diğer müşterilerimizin siparişlerini daha hızlı hazırlar ve erkenden size ulaştırabiliriz. Anlayışınız ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

ÖNEMLİ : KAPIDA ÖDEME GÜVENCE DEMEK DEĞİLDİR !!! sik,ay,et,,var gibi siteler de yüz binlerce kapıda ödeme dolandırıcılık şikayetleri bulabilirsiniz.  Fiyatlarımızın ucuz olmasının sebebi aracı kullanmadan direkt tedarikçi olarak satış yapmamız ve kredi kartı ve kapıda ödeme gibi fiyatları şişirecek ödeme yöntemleri olmadan ve buna bağlı harici giderlerimizin olmamasıdır. Örneğin kapıda ödeme satış yapan bir site de günde 10 paket ürün çıkıyorsa bunların hepsi müşteriler tarafından teslim alınmıyor o an evde olmayan müşteri veya o an parası olmayan, başka şekilde tedarik eden müşterinin bir kaybı olmaması nediyle ürünü teslim almıyor ve satıcıya iade dönen paketin kargo masraflarını satıcı çıkarabilmek için ürünlere fiyat olarak yansıtıyor bu nedenle örneğin 50 tl lik ürün oluyor size 65 lira. Kimsenin sorumsuzluğunun veya ekstra hizmetinin ödemesini siz yapmak zorunda değilsiniz. en saf ve yalın haliyle uygun fiyatlara orijinal ürün satarak %100 müşteri memnuniyetini devamlı olarak sağlamak önceliğimizdir. İletişim Saatleri
Hafta İçi : 09:00 - 19:00 Saatleri Arasında


Mail: destek@buharadamtr.com